Türkiye Genelinde Şoför Alımları Yapılacak - İŞKUR İlanları


Türkiye Genelinde Şoför Alımları Yapılacak

 • İlan Tarihi: Kasım 25, 2016
 • İş Grubu: Şoför
 • İşveren: Şoför Alımı

İş Detayları

Türkiye genelinde yayınlanan ilanlarda büyük firmalar ve şirketler makam şoförleri, dağıtım elemanları,getir götür işlerinde çalıştırılmak üzere eleman alımı yapacaktır. Hemen her ilde yapılacak şoför alımları için yazımızın en altındaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Şoför alımı için başvuracak erkek adayların askerliğini tamamlamış olması ve sigara içmemesi makam şoförlüklerinde aranılan bir özelliktir. Bazı firmalar hem erkek hem de bayan şoför aramaktadır. Bayan olarak sizde iş arıyorsanız ilan ayrıntılarından size uygun olanları seçebilirsiniz.

Şoför alımları

Şoför alımı yapan firmaları incelediğimizde genellikle lise mezunu personel tercih etmektedirler. Bazı firmalar orta öğretim mezunlarını da kabul etmektedir. B sınıfı ehliyet makam şoförlükleri için geçerli olsa da kamyon ve diğer büyük araçların kullanımı için E sınıfı ehliyetiniz olması gerekmektedir. İlanların açıklama kısmında istenilen özellikler belirtilmektedir.

İşkur Şoför Alımları

İşkur aracılığı ile şoför alımlarına başvurmak çok kolay... Öncelikle işkur internet sitesine giriyoruz. İşkur' a kayıtlıysanız bilgilerinizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz hemen online olarak kayıt olabilirsiniz. Daha sonra iş ilanlarından meslek kısmına şoför yazarak arama yapabilirsiniz. Şoför arayan firmaların listesi karşınıza gelecektir. Bu listeden size uygun firmayı seçerek iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

İşkur şoför ilanları için tıklayınız http://goo.gl/C2V2tJ

Açıktan şoför alımları

Özel şirketler ve firmaların şoför alımlarına başvurmak için anlaşmalı internet sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerden de size uygun olanı seçerek anında başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak size uygun iş ilanını bulabilirsiniz.

Şoför alımı yapan firmalar : http://goo.gl/V2P2Cp

Benzer İlanlar • Uludağ Dağıtım Elemanları Arıyor
  Uludağ

  Gıda alanında içecek hususunda hizmet vermekte olan Uludağ, limonatadan sodaya, sodadan gazoza pek çok ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Mücadele ettiği alanda son derece başarılı olan Uludağ, ekibe katılacak yeni dağıtım elemanları aramaktadır. Alım A...

  Şubat 5, 2017


  İlanı Gör

 • MNG Sürücü Alım İlanı
  MNG

  Türkiye'nin en ünlü kargo firmalarından MNG, Aydın - Nazilli bölgesinde ikamet eden sürücü adayları aramaktadır. Bilindiği üzere MNG günümüzde son derece aktif bir rol üstlenmekte olan, sık sık iş ilanları açan bir kurumdur. Giderek daha da fazla ele...

  Şubat 3, 2017


  İlanı Gör

 • MNG Sürücü İş Başvurusu
  MNG

  MNG kargo şirketi tarafından sürücü olarak görev yapacak adaylara ihtiyaç duyulmaktadır. Şoförlük son derece dikkat isteyen işlerden biridir. Bir süre sonra aslında otomobil sürmek tecrübeye bağlı olarak daha kolay olsada yinede en usta şoför dahi bi...

  Ocak 20, 2017


  İlanı Gör