Türkiye Genelinde Şoför Alımları Yapılacak - İŞKUR İlanlarıTürkiye Genelinde Şoför Alımları Yapılacak

 • İlan Tarihi: Kasım 25, 2016
 • İş Grubu: Şoför
 • İşveren: Şoför Alımı

İş Detayları

Türkiye genelinde yayınlanan ilanlarda büyük firmalar ve şirketler makam şoförleri, dağıtım elemanları,getir götür işlerinde çalıştırılmak üzere eleman alımı yapacaktır. Hemen her ilde yapılacak şoför alımları için yazımızın en altındaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Şoför alımı için başvuracak erkek adayların askerliğini tamamlamış olması ve sigara içmemesi makam şoförlüklerinde aranılan bir özelliktir. Bazı firmalar hem erkek hem de bayan şoför aramaktadır. Bayan olarak sizde iş arıyorsanız ilan ayrıntılarından size uygun olanları seçebilirsiniz.

Şoför alımları

Şoför alımı yapan firmaları incelediğimizde genellikle lise mezunu personel tercih etmektedirler. Bazı firmalar orta öğretim mezunlarını da kabul etmektedir. B sınıfı ehliyet makam şoförlükleri için geçerli olsa da kamyon ve diğer büyük araçların kullanımı için E sınıfı ehliyetiniz olması gerekmektedir. İlanların açıklama kısmında istenilen özellikler belirtilmektedir.

İşkur Şoför Alımları

İşkur aracılığı ile şoför alımlarına başvurmak çok kolay... Öncelikle işkur internet sitesine giriyoruz. İşkur' a kayıtlıysanız bilgilerinizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz hemen online olarak kayıt olabilirsiniz. Daha sonra iş ilanlarından meslek kısmına şoför yazarak arama yapabilirsiniz. Şoför arayan firmaların listesi karşınıza gelecektir. Bu listeden size uygun firmayı seçerek iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

İşkur şoför ilanları için tıklayınız http://goo.gl/C2V2tJ

Açıktan şoför alımları

Özel şirketler ve firmaların şoför alımlarına başvurmak için anlaşmalı internet sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerden de size uygun olanı seçerek anında başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak size uygun iş ilanını bulabilirsiniz.

Şoför alımı yapan firmalar : http://goo.gl/V2P2Cp

Benzer İlanlar

 • Sütaş Şoför İş Başvurusu
  Sütaş

  Süt ürünleri hususunda Türkiye'nin en ünlü markalarından Sütaş, şoför olarak görev yapacak adayların başvurularını bekliyor. Sütaş,bulunduğu sektörün lider firmalarındandır. Kurumun dağıtım işlemlerini gerçekleştirmek üzere hizmet sektöründe faaliyet...

  Ocak 18, 2017


  İlanı Gör

 • MNG Sürücü İş Başvurusu
  MNG

  MNG, kargoculuk hususunda önde gelen firmalardandır. Her ilde çok sayıda şube sahibi olan MNG, kargo dağıtımlarını bu şubeler sayesinde gerçekleştirmektedir. MNG, bir kargo kuruluşu olduğu için haliyle sık sık sürücü ihtiyacı olmaktadır. Genellikle k...

  Ocak 16, 2017


  İlanı Gör

 • MNG Sürücü Alım İlanı
  MNG

  MNG bünyesinde çalışacak yeni şoförler alınacaktır. Kargo dünyasında kargo firmalarının yükünü ciddi ölçüde çeken sürücüler, kötü hava şartlarından ciddi ölçüde etkilenebilmektedirler. Son zamanlarda özellikle İstanbul'da yaşanan kar yağışları nedeni...

  Ocak 11, 2017


  İlanı Gör