İlköğretim Mezunu Personel Alımları

98 views

İş bulmanın çok zorlaştığı bu dönemlerde ülke genelinde milyonlarca kişi iş arıyor. Çalıştığı işi beğenmeyen, aldığı maaşı düşük bulan bir çok çalışan var. İnsanlar her geçen gün yeni bir iş arayışında bulunuyor. İşte bu durumda iskurumu.com olarak devreye giriyoruz ve en güncel iş ilanları sitemizde yayınlanıyor.

Özellikle ilkokul ve ilköğretim mezunu kişilerin iş bulması oldukça zordur. Bulunan işlerde ağır işler, insan gücü isteyen işlerdir. Bu gibi işlerden yükselmeniz çok düşük bir ihtimaldir. Bulduğunuz işlerde devamlılık zordur, sosyal olanaklar kısıtlı olabilir. Özellikle mevsimlik işçi dediğimiz kesim bu tanıma uymaktadır. Bunların yanı sıra inşaat işçileri, taşıma işleri gibi işleri bulabilirsiniz.

Sizler için daha uygun, çalışma şartları daha iyi, sosyal olanakları daha çok firmaları inceledik. Türkiye genelinde bir araştırma yaparak sizler için en uygun firmaları derledik. Eski isimleriyle Lise mezunu ve İlkokul mezunları için iş ilanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Şu an aranılan işlerin başında şoförlük, ofis görevlisi, satış elemanı, temizlik görevlisi, satış danışmanı, depo görevlisi, tezgahtar, mağaza sorumlusu, garson, kurye gibi mesleklerde personel alımı yapılmaktadır. Farklı firmalar ve farklı özellikler aranmaktadır.

İş başvurularından en çok aranılan özelliklerden biri erkek adaylar için askerliğin yapılmasıdır. Şoförlük gibi iş ilanlarında ise B, E ehliyetlerin yanında SRC belgesi istenmektedir. Sarış danışmanları, garson, tezgahtar gibi personel alımlarında en çok istenilen şey güler yüz, kişisel bakım ve ekip çalışmasıdır. Aşağıdaki bağlantıdan ilköğretim ve lise düzeyinde iş ilanlarını bulabilirsiniz.

İlköğretim ve Lise İş İlanları

Tags: #ilköğretim iş ilanları #lise iş ilanları

Erdoğan: Suriyelilere Vatandaşlık Vereceğiz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, New York’ta düzenlenen Birleşmiş
KPPS’siz 10 bin Özel Harekat Polisi Alınacak
Polis Akademisi’ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne
İlaç Firmasına Personel Alımı Yapılacak
Türkiye’ de en çok bilinen ilaç firmalarından
Jandarma Genel Komutanlığı 10000 Erbaş Alacak
Jandarma genel komutanlığından yapılan duyuruya göre 10000
Devlet Demir Yolları İşçi Alımı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları tarafından yapılan
Evden Yazı Yazarak Para Kazanma
İnternette en çok aranılan konulardan biri de
 1. author

  FADIME BARLAK11 ay ago

  Iyide ben 47 yasindayim ssigortali bir is icin 35 yas siniri var is bbulamiyorum. Ben 61 yasinda nasil emekli olucam.afyon iskura ddefalarca gittim.lutfen banada devlet dairesinde bi r is istiyorum.temizlik buro cay her isi yaparim.

  Reply
 2. author

  Hüseyin Aktaş11 ay ago

  Hayırlısı

  Reply
 3. author

  Fuat ÇETİNKAYA11 ay ago

  Ben acik ogretim makina bölümü lise okuyorum 2 cocugum var karabük ilinde ikamet ediyorum geri dönüşüm tesisinde calisiyorum daha iyi bi is arayisi icindeyim maddi olanaklari yuksek bi is isterim tabii ki insallah olur.

  Reply
 4. author

  Umut inan11 ay ago

  Şırnak silopi den iş isterim ben

  Reply
 5. author

  Muhammed garip arpas11 ay ago

  Ortaokul mezunuyum engelliyor ama çalışabilirim bu iş daimi yoksa geçici mi

  Reply
 6. author

  cihan efe11 ay ago

  Izmir seferihisar dan ben de büro yönetim işi istiyorum

  Reply
 7. author

  Özgül11 ay ago

  Dışardan okul okuyorum 20 yaşındayım diksiyonum düzgün sertifikalarim var ve çağrı merkezlerin çalışabilecek kabiliyete sahibim. Istanbul avrupa yakasında iş arıyorum.

  Reply
 8. author

  menekşe atak11 ay ago

  Güzel bir gelisme

  Reply
 9. author

  Ersen10 ay ago

  Ben is bakıyorum pazar günleri izinli olması gereken bir sigortalı iş arıyorum bana saati 8saat olması saygılarımla arz ederim

  Reply
 10. author

  Ersen10 ay ago

  Ben bandirmadan is bakıyorum pazar günleri izinli olması gereken bir sigortalı iş arıyorum bana saati 8saat olması saygılarımla arz ederim

  Reply
 11. author

  Münevver isikkaya10 ay ago

  Bende iş istiyorum çay temizlik vs

  Reply
 12. author

  yilmaz derdiyok10 ay ago

  Ben/50 engelliyim kendime gore is isterim orta okul mezunuyum

  Reply

Leave a reply "İlköğretim Mezunu Personel Alımları"


Top