Fetih Restorasyon Muhasebe Elemanı İş Başvurusu - İŞKUR İlanları


Fetih Restorasyon Muhasebe Elemanı İş Başvurusu

 • İlan Tarihi: Kasım 18, 2016
 • İş Grubu: Muhasebe - Finans
  • Şehir: Bursa
 • İşveren: Fatih Restorasyon

İş Detayları

Fetih Restorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Bursa ilinde geçerli olmak üzere bir muhasebe elemanı alım ilanı açmıştır.

Muhasebe iş kolu eskiden daha ağır bir iş koluyken artık bilgisayar teknolojisinin oldukça gelişmesi ve yaygınlaşması sayesinde daha kolay bir meslek haline dönüşmüştür. Ancak yinede bu mesleği icra etmek için bazı teknik donanımlara sahip olmak gerekmektedir.

Fetih Restorasyon, inşaat sektöründe çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, şu günlerde bir muhasebe elemanı alım ilanı açmıştır. İlana başvuran adayların işe alınıp alınmayacağı hususunda aşağıdaki aranan nitelikleri ifade eden liste etkili olacaktır.

Aranan nitelikler;

Alanında deneyim sahibi

Bursa ilinde oturan

Ofis uygulamalarına hakim , iyi seviyede bilgisayar kullanan

İlgili bölümlerden mezun olmuş

İş sorumluluğunun bilincinde , titiz

Başvurmak için şu linki ziyaret edebilirsiniz ; https://goo.gl/AVOj0t

Bütün İlanlar

 • Novotel Muhasebe Görevlisi İş Başvurusu
  Novotel

  Novotel, dönemsel muhasebe görevlisi aramaktadır. Türkiye'de devlet kasasına giren gelirin cidi bir bölümü turizm sektöründen gelmektedir. Türkiye'de yerli pek çok otelin yanında aynı zamanda yabancı dünyaca ünlü pek çok otel de yer almaktadır. Novot...

  Aralık 3, 2016


  İlanı Gör

 • Çetinkayalar Muhasebe Müdürü İş Başvurusu
  Çetinkayalar

  Çetinkayalar, muhasebe hususunda uzman müdür adaylarının başvurularını bekliyor. Çetinkayalar Otomotiv, otomobilden tırlara kadar pek çok ürün satışı gerçekleştirmektedir. Çetinkayalar Otomotiv tarafından gerçekleştirilen pek çok araç satışı bulunmak...

  Aralık 3, 2016


  İlanı Gör