Evden Yazı Yazarak Para Kazanma İşi

107 views

Günümüzde yazı yazarak para  kazanmak web sitesi sahipleri için oldukça popüler bir iştir. Blog sitesi sahibi olan herkes de yazı yazarak para kazanabilir. Fakat yazı yazarken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Bu ayrıntılara dikkat edilerek yazılan bir yazı Google tarafından gözde olarak benimsenir ve kendine üst sıralarda yer bulur.

Yazı Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Basit cümleler kullanın: Kendinizi okuyucunun yerine koyarak düşünün. Ve cümlelerinizi o şekilde tasarlayın. Okuya kişiyi yormayacak şekilde ve kolay anlayacağı şekilde cümlelerden oluşması sitenizin yararına olacaktır.

2- Cümlelerinizi sen,o tarzı hitap seslenişleri yerine “siz” tarzı önemli hissettiren tarzda oluşturun.

3-  Öğretici yazılan yazılar her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Ziyaretçi kazanmanızda da bu tarz yazılan yazılar her zaman daha etkili olmuştur.

4- Ayrıntılarıyla anlatın: Özellikle öğretici yazıların detaylı ve ayrıntılı bir şekilde yazılması gerekmektedir. Ziyaretçinin kafasında soru işareti kalmayacak şekilde konuyu anlaması, ziyaretçinin memnun bir şekilde sitenizi terk etmesini sağlar. Ayrıca uzun yazılan yazılar daha fazla kelime barındıracağından Google arama motorunda daha fazla çıkacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken husus, yazıyı ayrıntılı yazacağım diye gereksiz cümlelere yer vermenizdir. Yapılacak böyle bir hata ziyaretçiler tarafından hoş karşılanmayacaktır.

5-Diyalog kurun: Yazılarınızı ziyaretçi ile diyalog içindeymiş gibi yazmanızda yarar vardır. Cümlelerinizi sanki okuyan kişiye sesleniyormuş izlenimi uyandırmanız etkili olacaktır.

6-Sitenin verilerini kontrol edin: Sitenin istatiksel verilerini inceleyerek hangi konu ve kelimelere ilginin daha çok olduğunu kestirebilirsiniz. Daha sonra bu konulara vereceğiniz önemle daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

7-Uzman olun: Uzmanı olduğunuz konulara öncelik vererek yazacağınız yazılar diğer sitelerden farklı olduğunuzu ortaya koyacaktır. Ziyaretçiyi önemseyerek yazılan yazılar her zaman amacına ulaşmıştır. O yüzden ziyaretçiyi baz alarak yazılar yazılması sitenize hit olarak geri dönecektir. Bu hususlara dikkat edildiğinde başarının yakalandığını göreceksiniz.

Yazı yazarak para kazanmak için aşağıdaki bağlantıdan siteye üye olun, daha sonra sitede profilinizi oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru içinhttp://bit.ly/1S4luDz

Tags: #evden para kazan

Erdoğan: Suriyelilere Vatandaşlık Vereceğiz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, New York’ta düzenlenen Birleşmiş
KPPS’siz 10 bin Özel Harekat Polisi Alınacak
Polis Akademisi’ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne
İlaç Firmasına Personel Alımı Yapılacak
Türkiye’ de en çok bilinen ilaç firmalarından
Jandarma Genel Komutanlığı 10000 Erbaş Alacak
Jandarma genel komutanlığından yapılan duyuruya göre 10000
Devlet Demir Yolları İşçi Alımı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları tarafından yapılan
Evden Yazı Yazarak Para Kazanma
İnternette en çok aranılan konulardan biri de
 1. author

  Hanim Demir1 sene ago

  Selam bu konuda kalemime ve kendime guveniyorum.sizinle nasil iletisime gecebilirim.

  Reply
  • author
   Author

   admin1 sene ago

   Merhaba, başvuru linkini takip edip ilgili pazaryeri platformuna üye olarak makale işleri için ücretsiz teklif verebilir ve ilan açabilirsiniz.

   Reply
 2. author

  abdulnasır1 sene ago

  Merhaba bu nasıl iş
  Nasıl yazılır

  Reply
 3. author

  Orhan Akdoğan1 sene ago

  Yazim çok güzeldir kendime güveniyorum

  Reply
 4. author

  sevda1 sene ago

  Bende yazima güveniyorum dönüş bekliyorum

  Reply

Leave a reply "Evden Yazı Yazarak Para Kazanma İşi"


Top