Evden Yazı Yazarak Para Kazanma

235 views

İnternette en çok aranılan konulardan biri de evden para kazanma, evde iş yapma, evden kazanç sağlamadır. Evde otururak para kazanmayı kim istemez ki…

Bu yazımızda sizlere internet üzerinden para kazanmanın bir başka yolunuz anlatacağız. Yazı yazmayı seviyorsanız, yazı yazarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz ? Gün içerisinde, bilgisayar karşısında boş vaktiniz oluyorsa eğer bu iş tam size göre demektir. Sizler için vereceğimiz internet sitesine kayıt olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten makale yazarak para kazanmak için bazı kurallar mevcuttur. Bunları şöyle sıralayabiliriz; Yazılan makale okunaklı ve akıcı olmalıdır. Yazı içerisinde imla hatası ve noktalama işaretleri hataları olmamalıdır. Makale sizin tarafınızdan yazılmalıdır. Sizin tarafınızdan yazılmayan başka bir internet sitesinden kopyalanarak gönderilen makale, birkaç program sayesinde kopya olduğu anlaşılacaktır. Bu sebeple %100 özgün ve sizin düşünleriniz den oluşan kelimeler ile yazılmalıdır. Yazılar bilgilendirici ve kesin olmalıdır. Makale yazarak para kazanmak için yazmış olduğunuz makalede, sanırım ve galiba gibi kelimeler kullanılmamalıdır. Yazmakta olduğunuz makale, okuyucusuna istediği bilgiyi tam olarak verebilmeli okuyucularını bilinçlendirmelidir. Yazdığınız makale en az 250 kelimeden oluşmalı, yazılan konu hakkında; giriş, gelişme ve sonuç içermelidir.

Makale yazarak günde kaç para kazanabilirim ?

250 kelimelik tek bir yazı için 3-5 TL arasında kazanabilirsiniz. Bir kaç saat içerisinde 20 tane makale yazabileceğinizi düşünürsek eğer bu size günlük 60-100 Türk lirası olarak geri dönecektir. Aylık hesaplama yaparsak, 1800-3000 TL gibi bir para kazanmanız mümkündür. Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayabildiğiniz gibi günlük yazmak istediğiniz makale sayısını da değiştirebilir. Kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Başvuru içinhttp://bit.ly/1S4luDz

Tags: #evde iş #evde para kazan #evden iş

Erdoğan: Suriyelilere Vatandaşlık Vereceğiz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, New York’ta düzenlenen Birleşmiş
KPPS’siz 10 bin Özel Harekat Polisi Alınacak
Polis Akademisi’ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne
İlaç Firmasına Personel Alımı Yapılacak
Türkiye’ de en çok bilinen ilaç firmalarından
Jandarma Genel Komutanlığı 10000 Erbaş Alacak
Jandarma genel komutanlığından yapılan duyuruya göre 10000
Devlet Demir Yolları İşçi Alımı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları tarafından yapılan
Etapak Ambalaj Personel Alımı
Ülkemizde uzun yıllardan beri baskı, ambalaj sektöründe
  1. author

    mehmet11 ay ago

    günlük her dakika her saniye yazı yazılır..

    Reply

Leave a reply "Evden Yazı Yazarak Para Kazanma"


Top