Bardakta Mısır Bayiliği Nasıl Alınır ?

116 views

Bardakta mısır, son günlerde ülkemizde de fazlasıyla özellikle de sokaklarda yerini almıştır. Gerek tadı ile olsun gerekse de satış fiyatının uygunluğu ile her kesimin beğenisini kazanmıştır. Bu da bardakta mısırın hızla yayılmasının başlıca sebepleri arasındadır.

Bazı insanlar kendi imkânları doğrultusunda satışlarını yaparken, bazı insanlar da gıda markalarının himayesi altında “Bardakta Mısır Bayiliği” olarak satışını sürdürmektedir. Birçok gıda ürünü gibi mısırın da kalite ve sağlık açısından verimli olması için bardakta mısır  aracıyla satış yapan kişilerden satın almaya özen göstermelidir çünkü bir marka olması sebebiyle kalite, kontrol gibi aşamalardan geçmiştir.

İş sektörü olarak bakıldığında da insanların yoğun ilgisinden dolayı bardakta mısır satışı günümüzde oldukça kazanç sağlanabilecek bir sektör haline gelmiştir. Sizler de bu işi kurup başarı elde etmek istiyorsanız, mutlaka bu yönde hizmet veren gıda firmalarını araştırmalı, sağlık koşulları bakımından gerekli tüm belgelere sahip olanını seçmeye özen göstermelisiniz. Bu işi bir yer kiralayarak yapabileceğiniz gibi, stant şeklindeki bir el arabasında da faaliyet gösterebilirsiniz.

Bardakta mısır bayiliği veren firmalar

Magic Corn

Helal sertifikası bulunan ve ISO standartlarına uygun olan bu firmadan bayilik alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten firmanın internet sitesine ulaşabilirsiniz.
http://goo.gl/Jg2aRn

Nelson’s

Bardakta mısır satışı işini ilk yapan firmalardan biridir. Malezya firmasıdır ve bugüne kadar bir çok ödül almıştır. Aşağıdaki bağlantıdan firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://goo.gl/WRhmuB

Süper Mısır

Yerli bir firma olan Süper mısır, taze ve lezzetli ürünleri ile biliniyor. Yurt genelinde yüzlerce şubesi olan firma uygun fiyatlarla bayilik veriyor. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://goo.gl/8fjRS2

Bu işi yapmak aklınıza yatarsa bütün firmalar ile görüşüp fiyat alabilirsiniz. Size tavsiyemiz en uygun şartları ve ödeme seçeneklerini veren firma ile çalışmanızdır.

 

Tags: #bardakta mısır #mısır bayiliği #mısır satışı

Erdoğan: Suriyelilere Vatandaşlık Vereceğiz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, New York’ta düzenlenen Birleşmiş
KPPS’siz 10 bin Özel Harekat Polisi Alınacak
Polis Akademisi’ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne
İlaç Firmasına Personel Alımı Yapılacak
Türkiye’ de en çok bilinen ilaç firmalarından
Jandarma Genel Komutanlığı 10000 Erbaş Alacak
Jandarma genel komutanlığından yapılan duyuruya göre 10000
Devlet Demir Yolları İşçi Alımı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları tarafından yapılan
Evden Yazı Yazarak Para Kazanma
İnternette en çok aranılan konulardan biri de
  1. author

    Elif1 sene ago

    Ben bu işe başvuru yapamıyorum.

    Reply

Leave a reply "Bardakta Mısır Bayiliği Nasıl Alınır ?"


Top