5 Dakika İçinde Aradığınız İşi Bulun

68 views

Günümüz şartlarında iş bulmak oldukça zorlaştı. Her bir bireyin kendi ve ailesini geçindirmek için belirli bir miktar para kazanması şart. Para kazanması içinde belli bir iş yapması gerekmektedir.

İş bulmanın zor olduğu bu dönemlerde neyse ki İşkur var. İşkur sayesinde bir kaç dakika içerisinde aradığınız işi bulmanız mümkündür. Bu kurum sayesinde Türkiye ‘ nin her yerinde ki iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İşkur internetten kayıt

Öncelikle yapmanız gereken şey işkur’ a kayıt olmanız. İşkur’ a zaten kayıtlıysanız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz de internet sitesi üzerinden anında kayıt olabilirsiniz. Aşağıdaki linkten önce işkur internet sitesine giriniz daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşınıza gelecek, o ekrandan üye ol bağlantısına tıklayınız.

İşkur kayıt ekranı : http://goo.gl/xrrjZp

İŞKUR KAYIT

Daha sonra üyelik sözleşmesi ekranı geliyor, buradan sözleşmeyi onaylayarak kayıt ekranına geçebilirsiniz. Kayıt ekranı aşağıdaki gibidir, kişisel bilgilerinizi girip kayıt olabilirsiniz.

işkur

İşkur iş ilanları

Bilgileri girdikten sonra ileri tuşuna basıp kaydımızı tamamlıyoruz. Şimdi sırada öz geçmişinizi doldurmak var. Öğrenim durumu, askerlik durumu gibi bilgiler ile öz geçmişi tamamlıyoruz. Daha sonra iş ilanları kısmına tıklıyoruz. Bu kısımdan kendinize göre yaşadığınız il, öğrenim durumunuzu girerek arama tuşuna basıyoruz.

Bu işlemi yaptıktan sonra açık iş ilanları ekrana geliyor. İstediğiniz ilana tıklayarak anında başvuru yapabilirsiniz. İş ilanlarının olduğu sayfaya gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İş ilanları girişihttp://goo.gl/0WubXA

Erdoğan: Suriyelilere Vatandaşlık Vereceğiz
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, New York’ta düzenlenen Birleşmiş
KPPS’siz 10 bin Özel Harekat Polisi Alınacak
Polis Akademisi’ne bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne
İlaç Firmasına Personel Alımı Yapılacak
Türkiye’ de en çok bilinen ilaç firmalarından
Jandarma Genel Komutanlığı 10000 Erbaş Alacak
Jandarma genel komutanlığından yapılan duyuruya göre 10000
Devlet Demir Yolları İşçi Alımı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir yolları tarafından yapılan
Evden Yazı Yazarak Para Kazanma
İnternette en çok aranılan konulardan biri de
  1. author

    ebru baran12 ay ago

    Malesef tum alanları doğru bir şekilde doldurmama rağmen böyle bir kişi yok deniliyor!13 yıllık iş tecrubem var ve bir kaç defada işşizlık parası almış bir kişiyim.işkur’a kayıtlıyım yaniiiii.üç kez denedim işkur iş bulma bölümüne üye olmak için ekran bir kaç kezde dondu.sitede bir sorun var !

    Reply

Leave a reply "5 Dakika İçinde Aradığınız İşi Bulun"


Top